Spoločnosť L & M interiér, s.r.o.

zabezpečuje výrobu, dovoz a montáž kuchýň podľa požiadaviek zákazníkov. Všetky u nás vyrábané kuchyne sú rozdelené do troch skupín:

moderné kuchyne

klasické kuchyne

vintage kuchyne (starodávne) s nádychom minulosti.

Všetky kuchyne sa podľa jednotlivých skupín vyrábajú aj v im prislúchajúcich cenový rovinách. Cena závisí aj od druhu použitého materiálu.

Klasické kuchyne

spĺňajú všetky požiadavky funkčnosti, kvality a hlavne trvácnosti na čo najdlhšie obdobie. Všetky kuchyne vyrábame z vysokokvalitných materiálov. Veľký dôraz kladieme na priestorovú funkčnosť, pričom dokážeme každému zákazníkovi poradiť pri výbere vlastnej klasickej kuchyne.

Klasické kuchyne

Moderné kuchyne

vyrábame podľa aktuálnych trendov kvality a dizajnu, pričom spĺňajú všetky požiadavky na funkčnosť a trvácnosť. U tejto kategórie realizujeme najrozličnejšie prevedenia dvierok, odkladacích priestorov, ako aj pultov na občerstvenie. Modernejšie kuchyne dokážeme vyrobiť priamo podľa požiadaviek zákazníka. U všetkých kuchýň sa používa kovanie BLUM.

Moderné kuchyne

Exkluzívne kuchyne

predstavujú najmodernejšie výrobky, ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. Pochopiteľne tu nie je potrebné popisovať ich kvalitu a trvácnosť. Tieto typy výrobkov zaraďujeme medzi tzv. luxusné. V tomto prípade rešpektujeme akékoľvek požiadavky zákazníkov. Excluzívne kuchyne sa vyrábajú s prevedením vysoko lesklých striekaných materiálov a samozrejme s kovaním BLUM

Exkluzívne kuchyne

V sekcii fotogaléria (Kuchyne na mieru) si môžete prezrieť všetky uvedené skupiny kuchýň a sme presvedčení, že si vyberiete, prípadne Vás fotogaléria inšpiruje k rozhodnutiu nás kontaktovať.