Spoločnosť L & M interiér, s.r.o.

sa zaoberá navrhovaním, výrobou a montážou kuchýň, obývacích izieb, študenstkých izieb, spální, domácich pracovní, vstavaných skríň, kancelárskeho nábytku či návrhom a výrobou atypického nábytku podľa Vašich požiadaviek.

Dokážeme bezkonkurenčne rýchlo reagovať na nové trendy.

Prispôsobíme sa Vašim požiadavkám, venujeme Vám individuálny prístup a radi Vám poradíme. Spojením skúseností dokážeme premeniť Vaše predstavy a sny o harmonickom bývaní na skutočnosť.

Na trhu pôsobíme už od roku 2009, kedy sme začali svoju činnosť ako združenie fyzických osôb. Postupne sa však naša činnosť rozrastala a bolo potrebné reagovať na neustále sa meniace podmienky trhu a požiadavky našich zákazníkov. Z uvedeného dôvodu bola v roku 2012 realizovaná zmena občianskeho združenia na spoločnosť s ručením obmedzeným. V súčasnosti je spoločnosť L & M interiér, s.r.o. rodinná firma, ktorej prioritou je predovšetkým spokojnosť zákazníka.

Návrh podľa požiadaviek zákazníka.

Podľa špecifických požiadaviek zákazníka pripravíme grafický dizajn, resp. grafický návrh interiérov a exteriérov. Zákazník tak na podklade grafického návrhu môže modifikovať interiér domu podľa vlastných predstáv. Prevedieme Vás celým procesom realizácie, pričom budeme za Vás myslieť na každú maličkosť a výsledkom bude ideálny návrh, ktorý bude vernou kópiou Vášho jedinečného vkusu a životného štýlu.

Ostatné aktivity

Spoločnosť L & M interiér, s.r.o. spolupracuje s firmami:

  1. Predaj a montáž úchytiek a vešiakov od firmy DÉMOS
  2. Predaj matracov a roštov od firmy MATRATEX
  3. Predaj elektrospotrebičov od firiem ELEKTROLUX, ZANUSSI, AEG
  4. Predaj kuchynských drezov od firmy BLANCO
  5. Predaj a montáž dvierok od spoločnosti Niva Expo s.r.o. divízia SVET DVIEROK
  6. Výroba sklenenych dveri, sklenenych potlačených kuchynských zásten od spoločnosti Domoglass